Produkte > EBM-PAPST INC. > R2D180-AL10-13
R2D180-AL10-13 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: MOTORIZED IMPELLER
Power (Watts): 135W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 400VAC
Size / Dimension: Round - 180mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2900 RPM
Width: 86.50mm
Operating Temperature: -13 ~ 95°F (-25 ~ 35°C)
Termination: 3 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CE
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
Part Status: Active
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2D180-AL10-13 ebm-papst Inc.
Description: MOTORIZED IMPELLER, Power (Watts): 135W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 400VAC, Size / Dimension: Round - 180mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2900 RPM, Width: 86.50mm, Operating Temperature: -13 ~ 95°F (-25 ~ 35°C), Termination: 3 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CE, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote R2D180-AL10-13
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2D180-AL10-13 Hersteller : ebm-papst Inc. Description: MOTORIZED IMPELLER
Power (Watts): 135W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 400VAC
Bearing Type: Ball
RPM: 2900 RPM
Width: 86.50mm