Produkte > EBM-PAPST INC. > R2D180-AL10-18
R2D180-AL10-18
R2D180-AL10-18 ebm-papst Inc.
R2D180AL1018-BA-ENG.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: MOTORIZED IMPELLER
Power (Watts): 105W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 400VAC
Size / Dimension: Round - 180mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2650 RPM
Width: 86.50mm
Operating Temperature: -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C)
Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CCC
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
Part Status: Active
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2D180-AL10-18 ebm-papst Inc.
Description: MOTORIZED IMPELLER, Power (Watts): 105W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 400VAC, Size / Dimension: Round - 180mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2650 RPM, Width: 86.50mm, Operating Temperature: -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C), Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CCC, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers, Part Status: Active.