Produkte > EBM-PAPST > R2E108-AA01-05
R2E108-AA01-05
R2E108-AA01-05 ebm-papst
ebm_papst_R2E108AA0105-1879582.pdf
Hersteller: ebm-papst
Blowers & Centrifugal Fans AC Backward-Curved Motorized Impeller, 108mm, 230VAC
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E108-AA01-05 ebm-papst
Description: MOTORIZED IMPELLER, Power (Watts): 44.00W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 108mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1650 RPM, Width: 63.00mm, Operating Temperature: -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C), Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CCC, CE, EAC, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2E108-AA01-05 Hersteller : EBM Papst 0900766b803ad407.pdf AC Blower Centrifugal Ball Bearing 230V 91.23CFM 54dB
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 7 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 9 Stücke:
R2E108-AA01-05 Hersteller : ebm-papst Inc. R2E108-.pdf Description: MOTORIZED IMPELLER
Power (Watts): 44.00W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 108mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1650 RPM
Width: 63.00mm
Operating Temperature: -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C)