Produkte > EBM-PAPST > R2E133-RA29-02
R2E133-RA29-02
R2E133-RA29-02 ebm-papst
ebm_papst_R2E133RA2902.pdf
Hersteller: ebm-papst
Blowers & Centrifugal Fans AC Centrifugal Fan, RadiCal Series
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E133-RA29-02 ebm-papst
Description: AC BACKWARD-CURVED MOTORIZED IMP, Power (Watts): 27.00W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 133mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Width: 55.50mm, Operating Temperature: -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CCC, CSA, UL, Ingress Protection: IP42, Fan Type: Motorized Impellers.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2E133-RA29-02 Hersteller : EBM Papst R2E133-RA29-02
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
R2E133-RA29-02 Hersteller : ebm-papst Inc. Description: AC BACKWARD-CURVED MOTORIZED IMP
Power (Watts): 27.00W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 133mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Width: 55.50mm
Operating Temperature: -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C)