Produkte > EBM-PAPST INC. > R2E140-AS77-05
R2E140-AS77-05
R2E140-AS77-05 ebm-papst Inc.
R2E140-AS77-05.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: AC BACKWARD-CURVED MOTORIZED IMP
Packaging: Bulk
Power (Watts): 110W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 140mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1400 RPM
Width: 72.00mm
Weight: 2.4 lbs (1.1 kg)
Operating Temperature: -13 ~ 86°F (-25 ~ 30°C)
Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CCC, CE
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
Part Status: Active
auf Bestellung 15 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E140-AS77-05 ebm-papst Inc.
Description: AC BACKWARD-CURVED MOTORIZED IMP, Packaging: Bulk, Power (Watts): 110W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 140mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1400 RPM, Width: 72.00mm, Weight: 2.4 lbs (1.1 kg), Operating Temperature: -13 ~ 86°F (-25 ~ 30°C), Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CCC, CE, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
R2E140-AS77-05 Hersteller : EBM Papst r2e140-as77-05.pdf AC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 230V 142 X 74mm
auf Bestellung 9 Stücke: