Produkte > EBM-PAPST > R2E175-AC77-15
R2E175-AC77-15
R2E175-AC77-15 ebm-papst
ebm_papst_R2E175AC7715.pdf
Hersteller: ebm-papst
Blowers & Centrifugal Fans AC Backward-Curved Motorized Impeller, 175mm, 230VAC
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E175-AC77-15 ebm-papst
Description: MOTORIZED IMPELLER, Packaging: Bulk, Power (Watts): 70.0W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 175mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2900 RPM, Operating Temperature: -13°F (-25°C), Termination: 4 Wire Leads with QC Receptacles, Approval Agency: CCC, CE, CSA, EAC, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Power (Watts): 70.0W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 175mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2900 RPM
Operating Temperature: -13°F (-25°C)
Termination: 4 Wire Leads with QC Receptacles
Approval Agency: CCC, CE, CSA, EAC, UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
Part Status: Active
auf Bestellung 18 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
R2E175-AC77-15 Hersteller : EBM Papst file_556da4f8a0e9c.pdf AC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 230V
auf Bestellung 13 Stücke: