Produkte > EBM PAPST > R2E175-AO77-12
R2E175-AO77-12
R2E175-AO77-12 EBM Papst
19r2e175ao7712-ba-eng.pdf
Hersteller: EBM Papst
AC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 230V 175 X 69.5mm
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E175-AO77-12 EBM Papst
Description: FAN IMP MTRZD 175X62MM 230VAC, Packaging: Bulk, Power (Watts): 80.0W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 175mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2550 RPM, Air Flow: 320.0 CFM (8.96m³/min), Width: 62.00mm, Weight: 3 lbs (1.4 kg), Operating Temperature: -40 ~ 176°F (-40 ~ 80°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CSA, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 67.0dB(A), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2E175-AO77-12 R2E175-AO77-12 Hersteller : EBM Papst 19r2e175ao7712-ba-eng.pdf AC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 230V 175 X 69.5mm
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
auf Bestellung 5 Stücke:
R2E175-AO77-12 R2E175-AO77-12 Hersteller : ebm-papst Inc. R2E175-AO77-12.pdf Description: FAN IMP MTRZD 175X62MM 230VAC
Packaging: Bulk
Power (Watts): 80.0W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 175mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2550 RPM
Air Flow: 320.0 CFM (8.96m³/min)
Width: 62.00mm
Weight: 3 lbs (1.4 kg)
Operating Temperature: -40 ~ 176°F (-40 ~ 80°C)