Produkte > EBM PAPST > R2E175-AO79-14
R2E175-AO79-14 EBM Papst
Hersteller: EBM Papst
R2E175-AO79-14
auf Bestellung 29 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E175-AO79-14 EBM Papst
Description: MOTORIZED IMPELLER, Power (Watts): 75.0W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 175mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2500 RPM, Width: 69.50mm, Operating Temperature: -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads with Splice Terminals, 4 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CE, CSA, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers.
Weitere Produktangebote R2E175-AO79-14
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2E175-AO79-14 Hersteller : ebm-papst Inc. Description: MOTORIZED IMPELLER
Power (Watts): 75.0W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 175mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2500 RPM
Width: 69.50mm
Operating Temperature: -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads with Splice Terminals, 4 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CE, CSA, UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
Produkt ist nicht verfügbar
R2E175-AO79-14 R2E175-AO79-14 Hersteller : ebm-papst ebm_papst_R2E175AO7914.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC Backward-Curved Motorized Impeller, 175mm, 230VAC