Produkte > EBM PAPST > R2E190-AO26-30
R2E190-AO26-30 EBM Papst
Hersteller: EBM Papst
R2E190-AO26-30
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E190-AO26-30 EBM Papst
Description: MOTORIZED IMPELLER, Packaging: Bulk, Power (Watts): 80.0W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 190mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2700 RPM, Width: 68.50mm, Operating Temperature: -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C), Termination: 3 Position Rectangular Connector, Approval Agency: CCC, CE, CSA, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers.
Weitere Produktangebote R2E190-AO26-30
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2E190-AO26-30 Hersteller : ebm-papst Inc. Description: MOTORIZED IMPELLER
Packaging: Bulk
Power (Watts): 80.0W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 190mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2700 RPM
Width: 68.50mm
Operating Temperature: -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C)
Termination: 3 Position Rectangular Connector