Produkte > EBM-PAPST > R2E190-AP88-14
R2E190-AP88-14
R2E190-AP88-14 ebm-papst
R2E190-RA-558530.pdf
Hersteller: ebm-papst
Blowers Motorized Impeller 190mm, 400VAC
auf Bestellung 14 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E190-AP88-14 ebm-papst
Description: MOTORIZED IMPELLER, Power (Watts): 96.0W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 400VAC, Size / Dimension: Round - 190mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Width: 68.50mm, Operating Temperature: -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C), Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CE, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers.
Weitere Produktangebote R2E190-AP88-14
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2E190-AP88-14 Hersteller : EBM Papst r2e190-ap88-14_dat.pdf AC Fan Axial Bearing 400V
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
R2E190-AP88-14 R2E190-AP88-14 Hersteller : ebm-papst Inc. Description: MOTORIZED IMPELLER
Power (Watts): 96.0W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 400VAC
Size / Dimension: Round - 190mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Width: 68.50mm
Operating Temperature: -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C)