Produkte > EBM-PAPST INC. > R2E190-RA26-46
R2E190-RA26-46 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: MOTORIZED IMPELLER
Packaging: Bulk
Power (Watts): 80.0W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 190mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2580 RPM
Width: 68.50mm
Operating Temperature: -13 ~ 122°F (-25 ~ 50°C)
Termination: 3 Position Rectangular Connector
Approval Agency: CCC, CE, CSA, UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E190-RA26-46 ebm-papst Inc.
Description: MOTORIZED IMPELLER, Packaging: Bulk, Power (Watts): 80.0W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 190mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2580 RPM, Width: 68.50mm, Operating Temperature: -13 ~ 122°F (-25 ~ 50°C), Termination: 3 Position Rectangular Connector, Approval Agency: CCC, CE, CSA, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers.