Produkte > EBM PAPST > R2E190-RA50-21
R2E190-RA50-21
R2E190-RA50-21 EBM Papst
r2e190-ra.pdf
Hersteller: EBM Papst
AC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 115V 341.4CFM 190 X 70.5mm
auf Bestellung 641 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E190-RA50-21 EBM Papst
Description: 190 MM AC CENTRIFUGAL FAN, Packaging: Bulk, Power (Watts): 70.0W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 190mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2450 RPM, Air Flow: 341.4 CFM (9.56m³/min), Width: 68.50mm, Weight: 2.6 lbs (1.2 kg), Operating Temperature: -13 ~ 167°F (-25 ~ 75°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2E190-RA50-21 R2E190-RA50-21 Hersteller : ebm-papst ebm_papst_Data_sheet_US___R2E190RA5021_KM200889-3239803.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC Centrifugal Fan, 190x68.5mm Round, 115VAC, 341.4CFM, 70W, 60dBA, RadiCal
auf Bestellung 55 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
R2E190-RA50-21 R2E190-RA50-21 Hersteller : EBM Papst r2e190-ra.pdf AC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 115V 341.4CFM 190 X 70.5mm
auf Bestellung 67 Stücke:
auf Bestellung 6 Stücke:
R2E190-RA50-21 R2E190-RA50-21 Hersteller : ebm-papst Inc. Catalog_Compactfans_US_en.pdf Description: 190 MM AC CENTRIFUGAL FAN
Packaging: Bulk
Power (Watts): 70.0W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 190mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2450 RPM
Air Flow: 341.4 CFM (9.56m³/min)
Width: 68.50mm
Weight: 2.6 lbs (1.2 kg)
Operating Temperature: -13 ~ 167°F (-25 ~ 75°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
Part Status: Active
auf Bestellung 341 Stücke: