Produkte > EBM-PAPST > R2E190-RB88-14
R2E190-RB88-14
R2E190-RB88-14 ebm-papst
ebm_papst_R2E190RB8814-1879413.pdf
Hersteller: ebm-papst
Blowers & Centrifugal Fans AC Centrifugal Fan, 400VAC, 50/60Hz, 6uF Capacitor, IP44 Rated, RadiCal Series
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E190-RB88-14 ebm-papst
Description: MOTORIZED IMPELLER, Packaging: Bulk, Power (Watts): 100W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 400VAC, Size / Dimension: Round - 190mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3150 RPM, Width: 73.00mm, Operating Temperature: -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2E190-RB88-14 Hersteller : EBM Papst R2E190-RB88-14
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
R2E190-RB88-14 Hersteller : ebm-papst Inc. Description: MOTORIZED IMPELLER
Packaging: Bulk
Power (Watts): 100W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 400VAC
Size / Dimension: Round - 190mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3150 RPM
Width: 73.00mm
Operating Temperature: -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C)