Produkte > EBM-PAPST INC. > R2E220-AA44-23
R2E220-AA44-23
R2E220-AA44-23 ebm-papst Inc.
R2E220.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 220X71MM 115VAC
Packaging: Box
Power (Watts): 100W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 220mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2550 RPM
Air Flow: 530.0 CFM (14.84m³/min)
Width: 71.00mm
Weight: 2.9 lbs (1.3 kg)
Termination: 4 Wire Leads
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 74.0dB(A)
Part Status: Not For New Designs
auf Bestellung 899 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E220-AA44-23 ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 220X71MM 115VAC, Packaging: Box, Power (Watts): 100W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 220mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2550 RPM, Air Flow: 530.0 CFM (14.84m³/min), Width: 71.00mm, Weight: 2.9 lbs (1.3 kg), Termination: 4 Wire Leads, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 74.0dB(A), Part Status: Not For New Designs.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2E220-AA44-23 R2E220-AA44-23 Hersteller : ebm-papst ebm_papst_R2E220AA4423-1879583.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC Backward-Curved Motorized Impeller, 220mm Round, 115VAC, 530CFM