Produkte > EBM-PAPST INC. > R2E220-RA38-13
R2E220-RA38-13
R2E220-RA38-13 ebm-papst Inc.
R2E220-RA38-13.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: 220 MM AC CENTRIFUGAL FAN
Packaging: Bulk
Power (Watts): 107W
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 220mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2050 RPM
Air Flow: 541.5 CFM (15.16m³/min)
Width: 71.00mm
Weight: 2.9 lbs (1.3 kg)
Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 69.0dB(A)
Part Status: Active
auf Bestellung 31 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E220-RA38-13 ebm-papst Inc.
Description: 220 MM AC CENTRIFUGAL FAN, Packaging: Bulk, Power (Watts): 107W, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 220mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2050 RPM, Air Flow: 541.5 CFM (15.16m³/min), Width: 71.00mm, Weight: 2.9 lbs (1.3 kg), Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 69.0dB(A), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2E220-RA38-13 R2E220-RA38-13 Hersteller : EBM Papst 2r2e220-ra.pdf AC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 230V 541.5CFM 220 X 73mm
auf Bestellung 45 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
R2E220-RA38-13 R2E220-RA38-13 Hersteller : ebm-papst ebm_papst_R2E220-RA38-13-1879852.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC Centrifugal Fan, 220x71mm Round, 230VAC, 541.5CFM, 107W, 60dBA, RadiCal