Produkte > EBM-PAPST > R2E220-RA44-14
R2E220-RA44-14
R2E220-RA44-14 ebm-papst
ebm_papst_R2E220-RA44-14-1879832.pdf
Hersteller: ebm-papst
Blowers & Centrifugal Fans AC Centrifugal Fan, 220x71mm Round, 115VAC, 529.7CFM, 108W, 60dBA, RadiCal
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 108-112 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E220-RA44-14 ebm-papst
Description: 220 MM AC CENTRIFUGAL FAN, Packaging: Bulk, Power (Watts): 108W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 220mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2100 RPM, Air Flow: 529.7 CFM (14.83m³/min), Width: 71.00mm, Weight: 2.9 lbs (1.3 kg), Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 69.0dB(A).
Weitere Produktangebote R2E220-RA44-14
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2E220-RA44-14 R2E220-RA44-14 Hersteller : ebm-papst Inc. R2E220-RA44-14.pdf Description: 220 MM AC CENTRIFUGAL FAN
Packaging: Bulk
Power (Watts): 108W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 220mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2100 RPM
Air Flow: 529.7 CFM (14.83m³/min)
Width: 71.00mm
Weight: 2.9 lbs (1.3 kg)
Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)