Produkte > EBM-PAPST INC. > R2E220-RB86-11
R2E220-RB86-11 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: AC BACKWARD-CURVED MOTORIZED IMP
Power (Watts): 150W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 220mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2600 RPM
Width: 73.50mm
Operating Temperature: -13 ~ 176°F (-25 ~ 80°C)
Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CE, CSA, UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E220-RB86-11 ebm-papst Inc.
Description: AC BACKWARD-CURVED MOTORIZED IMP, Power (Watts): 150W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 220mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2600 RPM, Width: 73.50mm, Operating Temperature: -13 ~ 176°F (-25 ~ 80°C), Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CE, CSA, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers.