Produkte > EBM-PAPST > R2E225-AT51-05
R2E225-AT51-05
R2E225-AT51-05 EBM-PAPST
R2E225.pdf
Hersteller: EBM-PAPST
Category: AC230V Fans
Description: Fan: AC; radial; 230VAC; Ø225x69mm; 825m3/h; ball; 2650rpm; IP44
Type of fan: AC
Kind of fan: radial
Supply voltage: 230V AC
Fan dimensions: Ø225x69mm
Power consumption: 105W
Fan efficiency: 825m3/h
Kind of Bearing: ball
Rotational rate/speed: 2650rpm
IP rating: IP44
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E225-AT51-05 EBM-PAPST
Description: MOTORIZED IMPELLER, Packaging: Bulk, Power (Watts): 145W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 225mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2950 RPM, Operating Temperature: -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C), Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CCC, CE, EAC, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2E225-AT51-05 R2E225-AT51-05 Hersteller : EBM Papst r2e225at5105eng.pdf AC Motorized Impeller Axial Bearing 230V 500.3CFM/556.2CFM 70dB/72dB
auf Bestellung 26 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
auf Bestellung 5 Stücke:
R2E225-AT51-05 R2E225-AT51-05 Hersteller : ebm-papst ebm_papst_R2E225AT5105_Datasheet_ENU.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC Centrifugal Fan, Backward Curved, 225x225x85mm, 230VAC, 850-945m3/h, IP44
auf Bestellung 6 Stücke:
R2E225-AT51-05 R2E225-AT51-05 Hersteller : ebm-papst Inc. R2E225.pdf Description: MOTORIZED IMPELLER
Packaging: Bulk
Power (Watts): 145W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 225mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2950 RPM
Operating Temperature: -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C)
Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CCC, CE, EAC
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
Part Status: Active
auf Bestellung 3 Stücke: