Produkte > EBM PAPST > R2E225-AT51-14
R2E225-AT51-14 EBM Papst
R2E225AT5114-BA-ENG.pdf
Hersteller: EBM Papst
R2E225-AT51-14
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E225-AT51-14 EBM Papst
Description: MOTORIZED IMPELLER, Packaging: Bulk, Power (Watts): 155W, Features: Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 225mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2950 RPM, Operating Temperature: -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C), Termination: 6 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CCC, CE, CSA, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers.
Weitere Produktangebote R2E225-AT51-14
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Power (Watts): 155W
Features: Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 225mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2950 RPM
Operating Temperature: -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C)