Produkte > EBM-PAPST > R2E225-AT55-12
R2E225-AT55-12
R2E225-AT55-12 ebm-papst
ebm_papst_R2E225AT5512.pdf
Hersteller: ebm-papst
Blowers & Centrifugal Fans AC Motorized Impeller, 225mm Round, 115VAC, 4 Lead Wire+Splice Terminal
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E225-AT55-12 ebm-papst
Description: MOTORIZED IMPELLER, Power (Watts): 125W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 225mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2600 RPM, Width: 83.00mm, Operating Temperature: 131°F (55°C), Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CE, CSA, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2E225AT55-12 Hersteller : EBM Papst r2e225-at55-12-datasheet.pdf AC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 115V 225 X 83mm
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
R2E225-AT55-12 Hersteller : ebm-papst Inc. Description: MOTORIZED IMPELLER
Power (Watts): 125W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 225mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2600 RPM
Width: 83.00mm
Operating Temperature: 131°F (55°C)