Produkte > EBM-PAPST INC. > R2E225-AX52-20
R2E225-AX52-20
R2E225-AX52-20 ebm-papst Inc.
381_R2E225.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: MOTORIZED IMPELLER
Power (Watts): 165W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 225mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3000 RPM
Width: 75.30mm
Operating Temperature: -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C)
Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CCC, CSA, UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E225-AX52-20 ebm-papst Inc.
Description: MOTORIZED IMPELLER, Power (Watts): 165W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 225mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3000 RPM, Width: 75.30mm, Operating Temperature: -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C), Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CCC, CSA, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers, Part Status: Active.