Produkte > EBM-PAPST INC. > R2E225-BD40-21
R2E225-BD40-21
R2E225-BD40-21 ebm-papst Inc.
R2E225.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: MOTORIZED IMPELLER
Packaging: Bulk
Power (Watts): 200W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 225mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3050 RPM
Width: 99.00mm
Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)
Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CCC, CE, CSA, UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E225-BD40-21 ebm-papst Inc.
Description: MOTORIZED IMPELLER, Packaging: Bulk, Power (Watts): 200W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 225mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3050 RPM, Width: 99.00mm, Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C), Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CCC, CE, CSA, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers.