Produkte > EBM PAPST > R2E225-BE47-09
R2E225-BE47-09
R2E225-BE47-09 EBM Papst
r2e225.pdf
Hersteller: EBM Papst
AC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 230V 88.9CFM 75dB
auf Bestellung 109 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E225-BE47-09 EBM Papst
Description: FAN IMP MTRZD 225X88MM 230VAC, Packaging: Box, Power (Watts): 185W, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 225mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3000 RPM, Air Flow: 756.0 CFM (21.17m³/min), Width: 88.00mm, Weight: 6 lbs (2.7 kg), Operating Temperature: -40 ~ 176°F (-40 ~ 80°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CSA, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 75.0dB(A), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2E225-BE47-09 R2E225-BE47-09 Hersteller : EBM Papst r2e225.pdf AC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 230V 88.9CFM 75dB
auf Bestellung 252 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
R2E225-BE47-09 R2E225-BE47-09 Hersteller : ebm-papst Inc. R2E225-BE47-09.PDF Description: FAN IMP MTRZD 225X88MM 230VAC
Packaging: Box
Power (Watts): 185W
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 225mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3000 RPM
Air Flow: 756.0 CFM (21.17m³/min)
Width: 88.00mm
Weight: 6 lbs (2.7 kg)
Operating Temperature: -40 ~ 176°F (-40 ~ 80°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CSA, UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 75.0dB(A)
Part Status: Active
auf Bestellung 88 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
R2E225-BE47-09 R2E225-BE47-09 Hersteller : ebm-papst ebm_papst_R2E225BE4709-1879588.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC Backward-Curved Motorized Impeller, 225mm Round, 230VAC, 756CFM