Produkte > EBM PAPST > R2E225-BE47-18
R2E225-BE47-18 EBM Papst
productdatasheetr2e225be4718.pdf
Hersteller: EBM Papst
AC Centrifugal Fan Backward-Curved
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E225-BE47-18 EBM Papst
Description: MOTORIZED IMPELLER, Power (Watts): 185W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 225mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3000 RPM, Width: 107.0mm, Operating Temperature: -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C), Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CE, CSA, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
R2E225-BE47-18 R2E225-BE47-18 Hersteller : ebm-papst Inc. R2E225.pdf Description: MOTORIZED IMPELLER
Power (Watts): 185W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 225mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3000 RPM
Width: 107.0mm
Operating Temperature: -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C)