Produkte > EBM-PAPST > R2E225-BE47-19
R2E225-BE47-19
R2E225-BE47-19 EBM-PAPST
2228077.pdf
Hersteller: EBM-PAPST
Description: EBM-PAPST - R2E225-BE47-19 - CENTRIFUGAL FAN, 225MM, 230VAC
tariffCode: 84145935
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
Luftstrom - CFM: 755cu.ft/min
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
auf Bestellung 9 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E225-BE47-19 EBM-PAPST
Description: MOTORIZED IMPELLER, Power (Watts): 185W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 225mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3000 RPM, Width: 107.0mm, Operating Temperature: -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C), Termination: 3 Wire Leads with Splice Terminals, 4 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CE, CSA, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers.
Weitere Produktangebote R2E225-BE47-19
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2E225-BE47-19 Hersteller : ebm-papst Inc. Description: MOTORIZED IMPELLER
Power (Watts): 185W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 225mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3000 RPM
Width: 107.0mm
Operating Temperature: -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C)
Termination: 3 Wire Leads with Splice Terminals, 4 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CE, CSA, UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
Produkt ist nicht verfügbar
R2E225-BE47-19 R2E225-BE47-19 Hersteller : ebm-papst ebm_papst_R2E225BE4719.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC Centrifugal Fan, Backward-Curved, 225mm, 230VAC, 135/185W, 2650/3000RPM, IP44