Produkte > EBM PAPST > R2E225-RA40-21
R2E225-RA40-21
R2E225-RA40-21 EBM Papst
3r2e225-ra.pdf
Hersteller: EBM Papst
AC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 115V 788.7CFM 225 X 101mm
auf Bestellung 54 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E225-RA40-21 EBM Papst
Description: 225 MM AC CENTRIFUGAL FAN, Packaging: Bulk, Power (Watts): 225W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 225mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2700 RPM, Air Flow: 788.7 CFM (22.08m³/min), Width: 99.00mm, Weight: 5 lbs (2.3 kg), Operating Temperature: -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 76.0dB(A), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2E225-RA40-21 R2E225-RA40-21 Hersteller : EBM Papst 3r2e225-ra.pdf AC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 115V 788.7CFM 225 X 101mm
auf Bestellung 179 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
auf Bestellung 111 Stücke:
R2E225-RA40-21 R2E225-RA40-21 Hersteller : ebm-papst Inc. Data_sheet_US_-_R2E225RA4021_KM238316_.pdf Description: 225 MM AC CENTRIFUGAL FAN
Packaging: Bulk
Power (Watts): 225W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 225mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2700 RPM
Air Flow: 788.7 CFM (22.08m³/min)
Width: 99.00mm
Weight: 5 lbs (2.3 kg)
Operating Temperature: -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 76.0dB(A)
Part Status: Active
auf Bestellung 407 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
R2E225-RA40-21 R2E225-RA40-21 Hersteller : ebm-papst ebm-papst_Data_sheet_US_-_R2E225RA4021_KM238316.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC Centrifugal Fan, 225x99mm Round, 115VAC, 788.7CFM, 225W, 70dBA, RadiCal