Produkte > EBM PAPST > R2E225-RA92-20
R2E225-RA92-20
R2E225-RA92-20 EBM Papst
3r2e225-ra.pdf
Hersteller: EBM Papst
AC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 230V 765.2CFM 225 X 101mm
auf Bestellung 191 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E225-RA92-20 EBM Papst
Description: 225 MM AC CENTRIFUGAL FAN, Packaging: Bulk, Power (Watts): 225W, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 225mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2600 RPM, Air Flow: 765.2 CFM (21.43m³/min), Width: 99.00mm, Weight: 5 lbs (2.3 kg), Operating Temperature: -13 ~ 113°F (-25 ~ 45°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 76.0dB(A), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote R2E225-RA92-20
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2E225-RA92-20 R2E225-RA92-20 Hersteller : ebm-papst Inc. 381_R2E225.pdf Description: 225 MM AC CENTRIFUGAL FAN
Packaging: Bulk
Power (Watts): 225W
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 225mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2600 RPM
Air Flow: 765.2 CFM (21.43m³/min)
Width: 99.00mm
Weight: 5 lbs (2.3 kg)
Operating Temperature: -13 ~ 113°F (-25 ~ 45°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 76.0dB(A)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
R2E225-RA92-20 R2E225-RA92-20 Hersteller : ebm-papst 381_R2E225.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC Centrifugal Fan, 225x99mm Round, 230VAC, 765.2CFM, 225W, 69dBA, RadiCal