Produkte > EBM-PAPST INC. > R2E250-AL05-16
R2E250-AL05-16
R2E250-AL05-16 ebm-papst Inc.
Catalog_Axialfans_2007_EN.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: MOTORIZED IMPELLER
Packaging: Bulk
Power (Watts): 310W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 252mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3000 RPM
Width: 120.5mm
Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)
Termination: 3 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CCC, CE, CSA, UL
Fan Type: Motorized Impellers
Part Status: Active
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E250-AL05-16 ebm-papst Inc.
Description: MOTORIZED IMPELLER, Packaging: Bulk, Power (Watts): 310W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 252mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3000 RPM, Width: 120.5mm, Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C), Termination: 3 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CCC, CE, CSA, UL, Fan Type: Motorized Impellers, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote R2E250-AL05-16
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2E250-AL05-16 R2E250-AL05-16 Hersteller : ebm-papst ebm-papst_03232018_r2e250-al05-16.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC Motorized Impeller, 250mm Round, 230VAC, 60Hz, 295/310W, 3000RPM