Produkte > EBM PAPST > R2E250-AS47-26
R2E250-AS47-26 EBM Papst
Hersteller: EBM Papst
AC Motorized Impeller Axial Ball Bearing 230V 853.44CFM/876.98CFM 75dB/76dB
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E250-AS47-26 EBM Papst
Description: MOTORIZED IMPELLER, Power (Watts): 215W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 250mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2700 RPM, Width: 99.00mm, Operating Temperature: -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C), Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CCC, EAC, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers.
Weitere Produktangebote R2E250-AS47-26
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2E250-AS47-26 Hersteller : ebm-papst Inc. Description: MOTORIZED IMPELLER
Power (Watts): 215W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 250mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2700 RPM
Width: 99.00mm
Operating Temperature: -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C)
Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CCC, EAC
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
Produkt ist nicht verfügbar
R2E250-AS47-26 Hersteller : ebm-papst ebm_papst_R2E250AS4726-1879443.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC Backward-Curved Motorized Impeller, 250mm, 230VAC