Produkte > EBM-PAPST INC. > R2E250-AV65-01
R2E250-AV65-01
R2E250-AV65-01 ebm-papst Inc.
Catalog_Axialfans_2007_EN.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: MOTORIZED IMPELLER
Power (Watts): 160W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 250mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2750 RPM
Width: 89.00mm
Operating Temperature: -13 ~ 113°F (-25 ~ 45°C)
Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CCC, EAC
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
Part Status: Active
auf Bestellung 32 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E250-AV65-01 ebm-papst Inc.
Description: MOTORIZED IMPELLER, Power (Watts): 160W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 250mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2750 RPM, Width: 89.00mm, Operating Temperature: -13 ~ 113°F (-25 ~ 45°C), Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CCC, EAC, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2E250-AV65-01 Hersteller : EBM Papst file_556dbec74b982.pdf AC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 230V 255 X 91mm
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produkt ist nicht verfügbar
R2E250-AV65-01 R2E250-AV65-01 Hersteller : ebm-papst ebm_papst_R2E250AV6501.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC Backward-Curved Motorized Impeller, 250mm, 230VAC