Produkte > EBM-PAPST INC. > R2E250-RA50-11
R2E250-RA50-11 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: MOTORIZED IMPELLER
Packaging: Bulk
Power (Watts): 285W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 250mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2450 RPM
Width: 99.00mm
Operating Temperature: -13 ~ 86°F (-25 ~ 30°C)
Termination: 4 Position Rectangular Connector
Approval Agency: CSA, UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E250-RA50-11 ebm-papst Inc.
Description: MOTORIZED IMPELLER, Packaging: Bulk, Power (Watts): 285W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 250mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2450 RPM, Width: 99.00mm, Operating Temperature: -13 ~ 86°F (-25 ~ 30°C), Termination: 4 Position Rectangular Connector, Approval Agency: CSA, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers.