Produkte > EBM PAPST > R2S133-AE77-27
R2S133-AE77-27 EBM Papst
Hersteller: EBM Papst
115VAC Fan
auf Bestellung 710 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2S133-AE77-27 EBM Papst
Description: MOTORIZED IMPELLER, Power (Watts): 34.00W, Features: Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 133.4mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3150 RPM, Width: 91.00mm, Operating Temperature: 113°F (45°C), Termination: 2 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CE, CSA, UL, Ingress Protection: IP22, Fan Type: Motorized Impellers.
Weitere Produktangebote R2S133-AE77-27
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2S133-AE77-27 Hersteller : ebm-papst Inc. Description: MOTORIZED IMPELLER
Power (Watts): 34.00W
Features: Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 133.4mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3150 RPM
Width: 91.00mm
Operating Temperature: 113°F (45°C)
Termination: 2 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CE, CSA, UL
Ingress Protection: IP22
Fan Type: Motorized Impellers
Produkt ist nicht verfügbar
R2S133-AE77-27 R2S133-AE77-27 Hersteller : ebm-papst ebm_papst_R2S133AE7727-1880231.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC Backward-Curved Motorized Impeller, 133mm Round, 115VAC, 188CFM, IP22