Produkte > EBM-PAPST > R2S175-AA07-39
R2S175-AA07-39
R2S175-AA07-39 ebm-papst
ebm_papst_R2S175AA0739.pdf
Hersteller: ebm-papst
Blowers & Centrifugal Fans AC Motorized Impeller, 175mm Round, 230VAC, 54/57W, 2580/2440RPM, IP20
auf Bestellung 17 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2S175-AA07-39 ebm-papst
Description: MOTORIZED IMPELLER, Packaging: Bulk, Power (Watts): 57.0W, Features: Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 175mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2440 RPM, Width: 69.00mm, Operating Temperature: -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C), Termination: 3 Wire Leads with QC Receptacles, Approval Agency: CE, EAC, Ingress Protection: IP20, Fan Type: Motorized Impellers, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Power (Watts): 57.0W
Features: Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 175mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2440 RPM
Width: 69.00mm
Operating Temperature: -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C)
Termination: 3 Wire Leads with QC Receptacles
Approval Agency: CE, EAC
Ingress Protection: IP20
Fan Type: Motorized Impellers
Part Status: Active
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
R2S175-AA07-39 Hersteller : EBM Papst file_556da729568e5.pdf AC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 230V 175 X 69mm
auf Bestellung 32 Stücke: