Produkte > EBM-PAPST > R2S175-AB60-38
R2S175-AB60-38
R2S175-AB60-38 ebm-papst
ebm_papst_R2S175AB6038.pdf
Hersteller: ebm-papst
Blowers & Centrifugal Fans AC Backward-Curved Motorized Impeller, 175mm Round, 115VAC, 253CFM
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2S175-AB60-38 ebm-papst
Description: FAN IMP MTRZD 175X62MM 115VAC, Packaging: Bulk, Power (Watts): 65.0W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 175mm Dia, Bearing Type: Ball, Air Flow: 253.0 CFM (7.08m³/min), Width: 62.00mm, Weight: 2 lbs (907.2 g), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 54.0dB(A), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2S175-AB60-38 R2S175-AB60-38 Hersteller : ebm-papst Inc. R2E175_Series.pdf Description: FAN IMP MTRZD 175X62MM 115VAC
Packaging: Bulk
Power (Watts): 65.0W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 175mm Dia
Bearing Type: Ball
Air Flow: 253.0 CFM (7.08m³/min)
Width: 62.00mm
Weight: 2 lbs (907.2 g)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 54.0dB(A)
Part Status: Active
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
R2S175-AB60-38 R2S175-AB60-38 Hersteller : EBM Papst r2e175.pdf AC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 115V 253CFM 54dB 175 X 69mm