Produkte > TTM TECHNOLOGIES, INC. > R3B100550R0J5G0
R3B100550R0J5G0
R3B100550R0J5G0 TTM Technologies, Inc.
Hersteller: TTM Technologies, Inc.
Description: RES SMD 50 OHM 5% 1/2W 1005
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Frequency
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1005
Height - Seated (Max): 0.017" (0.43mm)
Part Status: Obsolete
Resistance: 50 Ohms
auf Bestellung 80 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R3B100550R0J5G0 TTM Technologies, Inc.
Description: RES SMD 50 OHM 5% 1/2W 1005, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Frequency, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1005, Height - Seated (Max): 0.017" (0.43mm), Part Status: Obsolete, Resistance: 50 Ohms.
Weitere Produktangebote R3B100550R0J5G0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R3B100550R0J5G0 R3B100550R0J5G0 Hersteller : TTM Technologies, Inc. Description: RES SMD 50 OHM 5% 1/2W 1005
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Frequency
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1005
Part Status: Obsolete
Resistance: 50 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
R3B100550R0J5G0 R3B100550R0J5G0 Hersteller : Anaren High Frequency/RF Resistors DC-5GHz 50ohms .5W -55C to 150C