Produkte > EBM-PAPST INC. > R3G190-AF50-01
R3G190-AF50-01 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: EC BACKWARD-CURVED MOTORIZED IMP
Power (Watts): 135W
Features: PWM Control, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 190mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3900 RPM
Air Flow: 474.1 CFM (13.28m³/min)
Width: 108.9mm
Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)
Termination: 3 Wire Leads, 4 Wire Leads
Approval Agency: CSA, UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 74.0dB(A)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R3G190-AF50-01 ebm-papst Inc.
Description: EC BACKWARD-CURVED MOTORIZED IMP, Power (Watts): 135W, Features: PWM Control, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 190mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3900 RPM, Air Flow: 474.1 CFM (13.28m³/min), Width: 108.9mm, Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C), Termination: 3 Wire Leads, 4 Wire Leads, Approval Agency: CSA, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 74.0dB(A).
Weitere Produktangebote R3G190-AF50-01
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R3G190-AF50-01 R3G190-AF50-01 Hersteller : ebm-papst ebm_papst_R3G190AF5001-1880513.pdf Blowers & Centrifugal Fans EC Backward-Curved Motorized Impeller, 190mm, 230VAC