Produkte > EBM-PAPST INC. > R3G220-RC11-04
R3G220-RC11-04 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: MOTORIZED IMPELLER
Packaging: Bulk
Power (Watts): 65.0W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 220mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2330 RPM
Width: 71.00mm
Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)
Termination: 3 Wire Leads with Splice Terminals, 4 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CE, CSA, UL
Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Motorized Impellers
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R3G220-RC11-04 ebm-papst Inc.
Description: MOTORIZED IMPELLER, Packaging: Bulk, Power (Watts): 65.0W, Features: Electronic Commutation (EC), PWM Control, Speed Sensor (Tach), Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 220mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2330 RPM, Width: 71.00mm, Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C), Termination: 3 Wire Leads with Splice Terminals, 4 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CE, CSA, UL, Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Motorized Impellers.