Produkte > EBM-PAPST INC. > R3G225-AH71-01
R3G225-AH71-01 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: EC BACKWARD-CURVED MOTORIZED IMP
Power (Watts): 160W
Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 225.3mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2800 RPM
Width: 136.5mm
Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)
Termination: 3 Wire Leads, 4 Wire Leads
Approval Agency: CSA, UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R3G225-AH71-01 ebm-papst Inc.
Description: EC BACKWARD-CURVED MOTORIZED IMP, Power (Watts): 160W, Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 225.3mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2800 RPM, Width: 136.5mm, Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C), Termination: 3 Wire Leads, 4 Wire Leads, Approval Agency: CSA, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers.
Weitere Produktangebote R3G225-AH71-01
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R3G225-AH71-01 R3G225-AH71-01 Hersteller : ebm-papst ebm-papst_04192018_R3G225-AH71-01-1368445.pdf Blowers EC Backward Curved Motorized Impeller, 225mm, 115VAC