Produkte > EBM PAPST > R3G225-RE19-04
R3G225-RE19-04
R3G225-RE19-04 EBM Papst
7r3g225-re.pdf
Hersteller: EBM Papst
AC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 115V 100V to 130V 753.4CFM 225 X 99mm
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R3G225-RE19-04 EBM Papst
Description: 225 MM EC CENTRIFUGAL FAN, Packaging: Bulk, Power (Watts): 170W, Features: Electronic Commutation (EC), Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 225mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2870 RPM, Air Flow: 753.4 CFM (21.10m³/min), Width: 99.00mm, Weight: 3.9 lbs (1.8 kg), Operating Temperature: -13 ~ 122°F (-25 ~ 50°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: UL, Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 70.0dB(A), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R3G225-RE19-04 R3G225-RE19-04 Hersteller : EBM Papst 7r3g225-re.pdf AC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 115V 100V to 130V 753.4CFM 225 X 99mm
auf Bestellung 21 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
auf Bestellung 21 Stücke:
R3G225-RE19-04 R3G225-RE19-04 Hersteller : ebm-papst Catalog_Compactfans_US_en.pdf Blowers & Centrifugal Fans EC Centrifugal Fan, 225x99mm Round, 115VAC, 753.4CFM, 170W, 986Pa, IP54, RadiCal
auf Bestellung 8 Stücke:
auf Bestellung 14 Stücke:
R3G225-RE19-04 R3G225-RE19-04 Hersteller : ebm-papst Inc. Catalog_Compactfans_US_en.pdf Description: 225 MM EC CENTRIFUGAL FAN
Packaging: Bulk
Power (Watts): 170W
Features: Electronic Commutation (EC)
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 225mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2870 RPM
Air Flow: 753.4 CFM (21.10m³/min)
Width: 99.00mm
Weight: 3.9 lbs (1.8 kg)
Operating Temperature: -13 ~ 122°F (-25 ~ 50°C)