Produkte > EBM-PAPST > R3G310-AL09-30
R3G310-AL09-30
R3G310-AL09-30 ebm-papst
R3G310-934225.pdf
Hersteller: ebm-papst
Blowers & Centrifugal Fans EC Backward-Curved Motorized Impeller, 310mm, 48VDC, 154CFM
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 440-444 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R3G310-AL09-30 ebm-papst
Description: FAN IMP MTRZD 318X150.0MM 48VDC, Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Round - 318mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1930 RPM, Air Flow: 913.0 CFM (25.56m³/min), Width: 150.0mm, Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C), Termination: 4 Wire Leads with Ferrules, Approval Agency: CCC, CE, CSA, EAC, UL, Ingress Protection: IP42, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 67.0dB(A), Part Status: Active, Power (Watts): 208 W.
Weitere Produktangebote R3G310-AL09-30
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R3G310-AL09-30 R3G310-AL09-30 Hersteller : ebm-papst Inc. R3G310-AZ.pdf Description: FAN IMP MTRZD 318X150.0MM 48VDC
Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Round - 318mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1930 RPM
Air Flow: 913.0 CFM (25.56m³/min)
Width: 150.0mm
Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)
Termination: 4 Wire Leads with Ferrules
Approval Agency: CCC, CE, CSA, EAC, UL
Ingress Protection: IP42
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 67.0dB(A)
Part Status: Active
Power (Watts): 208 W