Produkte > EBM-PAPST INC. > R4S190-AC02-10
R4S190-AC02-10 ebm-papst Inc.
R4S190.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: AC BACKWARD-CURVED MOTORIZED IMP
Power (Watts): 47W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 190mm Dia
Bearing Type: Ball
Air Flow: 230.0 CFM (6.44m³/min)
Width: 68.60mm
Operating Temperature: 122°F (50°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CSA, VDE, UL
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 50.0dB(A)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R4S190-AC02-10 ebm-papst Inc.
Description: AC BACKWARD-CURVED MOTORIZED IMP, Power (Watts): 47W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 190mm Dia, Bearing Type: Ball, Air Flow: 230.0 CFM (6.44m³/min), Width: 68.60mm, Operating Temperature: 122°F (50°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CSA, VDE, UL, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 50.0dB(A).
Weitere Produktangebote R4S190-AC02-10
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R4S190-AC02-10 R4S190-AC02-10 Hersteller : ebm-papst R4S190.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC Backward-Curved Motorized Impeller, 190mm Round, 230VAC, 230CFM