Produkte > BIVAR > R50RB2-4-0045
R50RB2-4-0045
R50RB2-4-0045 Bivar
R50RB2-4-0045-880652.pdf
Hersteller: Bivar
Standard LEDs - Through Hole Red/Blue 635/470nm 4000/400 mcd
auf Bestellung 68 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R50RB2-4-0045 Bivar
Description: LED BLUE/RED CLEAR T/H, Packaging: Tube, Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm), Color: Blue, Red, Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 400mcd Blue, 4000mcd Red, Configuration: Common Cathode, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.8V Blue, 2.6V Red, Lens Color: Colorless, Current - Test: 50mA Blue, 50mA Red, Viewing Angle: 45°, Height (Max): 7.80mm, Wavelength - Dominant: 465nm Blue, 628nm Red, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 4.60mm Dia.
Weitere Produktangebote R50RB2-4-0045
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm)
Color: Blue, Red
Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 400mcd Blue, 4000mcd Red
Configuration: Common Cathode
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.8V Blue, 2.6V Red
Lens Color: Colorless
Current - Test: 50mA Blue, 50mA Red
Viewing Angle: 45°
Height (Max): 7.80mm
Wavelength - Dominant: 465nm Blue, 628nm Red
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 4.60mm Dia