Produkte > BIVAR > R50RB2-5-0080
R50RB2-5-0080
R50RB2-5-0080 Bivar
R50RB2-5-0080.pdf
Hersteller: Bivar
Multi-Colour LEDs Red/Blue 635/470nm 1000/200 mcd
auf Bestellung 67 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R50RB2-5-0080 Bivar
Description: LED BLUE/RED CLEAR T/H, Packaging: Tube, Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm), Color: Blue, Red, Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 200mcd Blue, 1000mcd Red, Configuration: Common Cathode, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.8V Blue, 2.6V Red, Lens Color: Colorless, Current - Test: 50mA Blue, 50mA Red, Viewing Angle: 80°, Height (Max): 6.90mm, Wavelength - Dominant: 465nm Blue, 628nm Red, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.00mm Dia.
Weitere Produktangebote R50RB2-5-0080
Packaging: Tube
Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm)
Color: Blue, Red
Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 200mcd Blue, 1000mcd Red
Configuration: Common Cathode
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.8V Blue, 2.6V Red
Lens Color: Colorless
Current - Test: 50mA Blue, 50mA Red
Viewing Angle: 80°
Height (Max): 6.90mm
Wavelength - Dominant: 465nm Blue, 628nm Red
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.00mm Dia