Produkte > BIVAR > R50RED-F-0160
R50RED-F-0160
R50RED-F-0160 Bivar
R50RED_F_0160-3002080.pdf
Hersteller: Bivar
Standard LEDs - Through Hole Red 635nm 600 mcd
auf Bestellung 63 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R50RED-F-0160 Bivar
Description: LED RED CLEAR T/H, Packaging: Tube, Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm), Color: Red, Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 600mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.4V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 50mA, Viewing Angle: 160°, Height (Max): 4.40mm, Wavelength - Dominant: 628nm, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Square with Flat Top, Lens Size: 7.60mm.
Weitere Produktangebote R50RED-F-0160
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 60 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
auf Bestellung 60 Stücke:
R50RED-F-0160 R50RED-F-0160 Hersteller : Bivar Inc. R50RED-F-0160.pdf Description: LED RED CLEAR T/H
Packaging: Tube
Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm)
Color: Red
Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 600mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.4V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 50mA
Viewing Angle: 160°
Height (Max): 4.40mm
Wavelength - Dominant: 628nm
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Square with Flat Top
Lens Size: 7.60mm