Produkte > BIVAR > R50RG2-4-0045
R50RG2-4-0045
R50RG2-4-0045 Bivar
R50RG2_4_0045.pdf
Hersteller: Bivar
Multi-Colour LEDs Red/Grn 635/525nm 4000/5000 mcd
auf Bestellung 557 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R50RG2-4-0045 Bivar
Description: LED GREEN/RED CLEAR T/H, Packaging: Tube, Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm), Color: Green, Red, Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 5000mcd Green, 4000mcd Red, Configuration: Common Cathode, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.8V Green, 2.6V Red, Lens Color: Colorless, Current - Test: 50mA Green, 50mA Red, Viewing Angle: 45°, Height (Max): 7.80mm, Wavelength - Dominant: 520nm Green, 628nm Red, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 4.60mm Dia.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm)
Color: Green, Red
Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 5000mcd Green, 4000mcd Red
Configuration: Common Cathode
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.8V Green, 2.6V Red
Lens Color: Colorless
Current - Test: 50mA Green, 50mA Red
Viewing Angle: 45°
Height (Max): 7.80mm
Wavelength - Dominant: 520nm Green, 628nm Red
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 4.60mm Dia