Produkte > BIVAR > R50RG2-5-0080
R50RG2-5-0080
R50RG2-5-0080 Bivar
166r50rg2-5-0080.pdf
Hersteller: Bivar
LED Bi-Color 4-Pin Tube
auf Bestellung 120 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 114
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R50RG2-5-0080 Bivar
Description: LED GREEN/RED CLEAR T/H, Packaging: Tube, Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm), Color: Green, Red, Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 4000mcd Green, 3000mcd Red, Configuration: Common Cathode, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.4V Green, 2.4V Red, Lens Color: Colorless, Current - Test: 50mA Green, 50mA Red, Viewing Angle: 80°, Height (Max): 6.90mm, Wavelength - Dominant: 520nm Green, 624nm Red, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.00mm Dia.
Packaging: Tube
Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm)
Color: Green, Red
Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 4000mcd Green, 3000mcd Red
Configuration: Common Cathode
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.4V Green, 2.4V Red
Lens Color: Colorless
Current - Test: 50mA Green, 50mA Red
Viewing Angle: 80°
Height (Max): 6.90mm
Wavelength - Dominant: 520nm Green, 624nm Red
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.00mm Dia