Produkte > BIVAR > R50RGB-F-0160
R50RGB-F-0160
R50RGB-F-0160 Bivar
r50rgb-f-0160.pdf
Hersteller: Bivar
LED Tri-Color Blue/Green/Red 4-Pin Tube
auf Bestellung 120 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R50RGB-F-0160 Bivar
Description: LED RGB CLEAR T/H, Packaging: Tube, Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm), Color: Red, Green, Blue (RGB), Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 600mcd Red, 800mcd Green, 150mcd Blue, Configuration: Common Cathode, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.6V Red, 3.8V Green, 3.8V Blue, Lens Color: Colorless, Current - Test: 50mA Red, 50mA Green, 50mA Blue, Viewing Angle: 160°, Height (Max): 4.40mm, Wavelength - Dominant: 628nm Red, 520nm Green, 465nm Blue, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Square with Flat Top, Lens Size: 7.60mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R50RGB-F-0160 R50RGB-F-0160 Hersteller : Bivar Inc. R50RGB-F-0160.pdf Description: LED RGB CLEAR T/H
Packaging: Tube
Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm)
Color: Red, Green, Blue (RGB)
Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 600mcd Red, 800mcd Green, 150mcd Blue
Configuration: Common Cathode
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.6V Red, 3.8V Green, 3.8V Blue
Lens Color: Colorless
Current - Test: 50mA Red, 50mA Green, 50mA Blue
Viewing Angle: 160°
Height (Max): 4.40mm
Wavelength - Dominant: 628nm Red, 520nm Green, 465nm Blue
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Square with Flat Top
Lens Size: 7.60mm