Produkte > BIVAR > R50YLW-F-0160
R50YLW-F-0160
R50YLW-F-0160 Bivar
R50YLW_F_0160-3001702.pdf
Hersteller: Bivar
Standard LEDs - Through Hole Yellow 594nm 600 mcd
auf Bestellung 951 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R50YLW-F-0160 Bivar
Description: LED YELLOW CLEAR T/H, Packaging: Tube, Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm), Color: Yellow, Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 600mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.4V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 50mA, Viewing Angle: 160°, Height (Max): 4.40mm, Wavelength - Dominant: 591nm, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Square with Flat Top, Lens Size: 7.60mm.
Weitere Produktangebote R50YLW-F-0160
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
auf Bestellung 120 Stücke:
Packaging: Tube
Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm)
Color: Yellow
Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 600mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.4V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 50mA
Viewing Angle: 160°
Height (Max): 4.40mm
Wavelength - Dominant: 591nm
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Square with Flat Top
Lens Size: 7.60mm