Produkte > EBM-PAPST INC. > R6E355-AD16-05
R6E355-AD16-05 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: AC BACKWARD-CURVED MOTORIZED IMP
Packaging: Bulk
Power (Watts): 85W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 360mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1000 RPM
Width: 167.0mm
Operating Temperature: 167°F (75°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CCC, GOST
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R6E355-AD16-05 ebm-papst Inc.
Description: AC BACKWARD-CURVED MOTORIZED IMP, Packaging: Bulk, Power (Watts): 85W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 360mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1000 RPM, Width: 167.0mm, Operating Temperature: 167°F (75°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CCC, GOST, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers.
Weitere Produktangebote R6E355-AD16-05
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R6E355-AD16-05 R6E355-AD16-05 Hersteller : ebm-papst R6E355-276845.pdf Blowers AC Backward Curved Motorized Impeller, 355mm Round, 230VAC, 1112CFM