RA4505K100-FA
RA4505K100-FA Cornell Dubilier Knowles
RA.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: FILM/M
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR; Low ESL; Long Life
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Voltage Rating - AC: 80V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.480" (12.20mm)
Capacitance: 5 µF
Size / Dimension: 0.449" L x 0.220" W (11.40mm x 5.60mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RA4505K100-FA Cornell Dubilier Knowles
Description: FILM/M, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR; Low ESL; Long Life, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized, Voltage Rating - AC: 80V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.480" (12.20mm), Capacitance: 5 µF, Size / Dimension: 0.449" L x 0.220" W (11.40mm x 5.60mm).
Weitere Produktangebote RA4505K100-FA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RA4505K100-FA RA4505K100-FA Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor RA.pdf Film Capacitors 5uF 10% 100V